akspe@iti.lt
 
 
Prekės:
 
 
Pasirinkite:
Rūšis:
talpa:
variklio tipas:
variklio tūris, iki...
pagaminimo šalis:
   
 
 
 

 

 

Akumuliatorių parduotuvė Vilniuje Kauno gt. atsidarė 1993 m.

Tada tai buvo pirmoji tokio pobūdžio parduotuvė Lietuvoje.

 Mes pirmieji pradėjome ne tik pardavinėti užpiltus akumuliatorius ir suteikinėti jiems garantijas - akumuliatorių įkrovimas, tikrinimas, remontas, laikinas pakeitimas pakrovimo metu, pristatymas į vietą, senų akumuliatorių surinkimas, elektros įrangos testavimas –  visos šios ir dar daugybė kitų operacijų, kurios dabar atliekamos beveik visose akumuliatorių parduotuvėse, pirmiausiai buvo įdiegtos ir prigijo pas mus.

 

Pradžioje buvo prekiaujama rusiškais, po to amerikietiškais, dar vėliau italų gamybos FIAMM akumuliatoriais ir signalais. Nuo 2000 m. pasikeitęs įmonės pavadinimas “Akumuliatorių spektras” puikiai atspindi akumuliatorių pasirinkimo galimybes. Mes palaikome ryšius beveik su visomis akumuliatorius į Lietuvą įvežančiomis firmomis. Nemažai įvežame patys. Nėra automobilio ( t.t sunkvežimiai ir traktoriai) ar motociklo, kuriam negalėtume pasiūlyti energijos šaltinio. Galime patenkinti bet kurį klientą tiek pagal kokybę, tiek pagal kainą. Pas mus rasite automobilinius (t.t sunkvežimiams ir traktoriams), motociklinius, gilaus ciklo FG akumuliatorius, įvairiems prietaisams, medicininiams įrengimams, signalizacijoms, vaikiškiems elektromobiliams, invalidų vežimėliams, medžiokliniams prožektoriams, valčių elektriniams varikliams, echalotams, UPS.

 

Nuo pirmos įmonės darbo dienos pas mus dirba tie patys darbuotojai, kurių darbo stažas šioje srityje 15 metų. Todėl pas mus gausite ne tik jums reikalingą akumuliatorių, bet ir kvalifikuotą patarimą kaip jį prižiūrėti.

Pavadinimas:                            UAB”AKUMULIATORIŲ SPEKTRAS”

Teisinė forma:                           Uždaroji akcinė bendrovė

Identifikavimo kodas:                 125330494

PVM mokėtojo kodas:               LT253304917

Buveinė:                                   Kauno gt.30A/61B, Vilnius

Rejestro numeris:                      AB2000-487

Registravimo data:                     2000-05-24 

     


Kontaktai:

Kauno 30a/61b,
tel. (8~5) 233 0234;
el. paštas: akspe@iti.lt
Vilnius