Paieška

 EL. PARDUOTUVĖ

   DARBO   PATIRTIS      2 8   METAI   !

KAIP MUS RASTI

 

Apie mus

 
     Specializuota akumuliatorių parduotuvė Vilniuje Kauno g. atsidarė 1993 m. Tada tai buvo pirmoji tokio pobūdžio parduotuvė Lietuvoje. Šiuo metu Mūsų įmonė skaičiuoja jau 24-uosius gyvavimo metus ir yra seniausia akumuliatorių parduotuvė Vilniuje.

     Mes pirmieji pradėjome ne tik pardavinėti užpiltus akumuliatorius, bet ir suteikinėti jiems garantijas - akumuliatorių įkrovimas, tikrinimas, remontas (korpusų klijavimas, gnybtų restauravimas), senų akumuliatorių surinkimas, krovimo įtampos patikrinimas –  visos šios ir dar daugybė kitų operacijų, kurios dabar atliekamos ir kitose akumuliatorių parduotuvėse, pirmiausiai buvo įdiegtos ir prigijo pas mus.
 
     Pradžioje buvo prekiaujama rusiškais, po to amerikietiškais, dar vėliau italų gamybos FIAMM akumuliatoriais ir signalais. Nuo 2000 m. pasikeitęs įmonės pavadinimas “Akumuliatorių spektras” puikiai atspindi akumuliatorių pasirinkimo galimybes. Mes palaikome ryšius beveik su visomis akumuliatorius į Lietuvą įvežančiomis įmonėmis. Nemažai įvežame patys. Nėra automobilio (sunkvežimio, traktoriaus ir t. t.) ar motociklo, kuriam negalėtume pasiūlyti energijos šaltinio. Galime patenkinti bet kurio kliento poreikius tiek pagal kokybę, tiek pagal kainą. Pas mus rasite automobilių (sunkvežimių, traktorių ir t. t.), motociklų, gilaus ciklo, FG akumuliatorius įvairiems prietaisams, medicininiams įrengimams, signalizacijoms, vaikiškiems elektromobiliams, invalidų vežimėliams, medžiokliniams prožektoriams, valčių elektriniams varikliams, echolotams.
 
     Mūsų įmonė gali pasigirti lojaliais darbuotojais, kurių darbo patirtis virš 15 metų.
Todėl pasiūlysime ne tik jums reikalingą akumuliatorių, bet ir suteiksime kvalifikuotą patarimą kaip jį prižiūrėti. Mūsų patirtis rodo, kad norint teisingai parinkti akumuliatorių automobiliui, geriausia kreiptis į parduotuvės specialistus.

 

JUS APTARNAUS PATYRĘ PARDAVĖJAI, PARINKS TINKAMIAUSIĄ AKUMULIATORIŲ, SUTEIKS NUOLAIDĄ, PAGAL TECHNINES GALIMYBES NEMOKAMAI SUMONTUOS AUTOMOBILYJE.

 

Mūsų adresas: Darbo laikas:    Tel.: 8 (5) 2330234
Kauno g. 32A, Vilnius I – V  7.00 – 19.00 Mob.: +370 699 80120
  VI      9.00 – 14.00 El.paštas: akspe@iti.lt

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti